В зв’язку з необхідністю проведення експертної оцінки об’єктів, що перебувають в комунальній власності Брусилівської селищної ради, Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведення незалежної оцінки  комунального мана 

                                           

З МЕТОЮ ПЕРЕДАЧІ В КОРИСТУВАННЯ НА УМОВАХ ОРЕНДИ:

  • приміщення котельні площею 30 кв.м. за адресою Житомирська обл., Брусилівський район, с. Морозівка, вул.. Миру, 3;
  • частини приміщення Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 площею 49 кв.м. за адресою  Житомирська обл.,   Брусилівський район, смт. Брусилів, вул.. Небесної Сотні, 17;
  • приміщення площею 53,7 кв.м. за адресою Житомирська обл., Брусилівський район, с. Морозівка, вул.. Миру, 202;
  • приміщення магазину площею 62,5 кв.м. за адресою Житомирська обл.,   Брусилівський район,  с. Привороття,   вул.. Івано-Франківська, 15;
  • частини приміщення площею 30 кв.м. за адресою Житомирська обл., Брусилівський район, смт. Брусилів,  вул.. Митрополита Іларіона, 50;
  • приміщення будинку культури с. Пилипонка;
  • приміщення будинку культури  с. Привороття;
  • приміщення за адресою Житомирська обл., Брусилівський район,                             смт. Брусилів, вул.. Лермонтова, 43.

 

З МЕТОЮ ПЕРЕДАЧІ В КОРИСТУВАННЯ НА УМОВАХ ДОГОВОРУ НАЙМУ ЖИТЛА:

  • житлового будинку за адресою Житомирська обл., Брусилівський район, смт. Брусилів, вул.. Опанасюка, 6.

З МЕТОЮ ПРИВАТИЗАЦІЇ ШЛЯХОМ ВИКУПУ:

  • частини приміщення будинку побуту площею 162 кв.м. за адресою Житомирська обл. Брусилівський район, с. Нові Озеряни, вул.. Ніни Сосніної, 12-а.

Разом зі звітом оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної  діяльності буде здійснюватися відповідно  до Положення про конкурсний відбір суб’єктів  оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12. 2015 року №2075 і зареєстрованого  у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 року за №60/28190 (далі Положення).

Претенденти на участь в конкурсі подають до Брусилівської селищної ради  Брусилівського району Житомирської області конкурсну документацію згідно  з пунктом 5 розділу ІІ вищевказаного Положення.

Конкурс   відбудеться 11 липня 2017 року  о 10.00 годині за адресою:    вул. Митрополита Іларіона, 50, смт. Брусилів, Житомирської області.

Документи  на участь у конкурсі  приймаються протягом 9 робочих днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Митрополита Іларіона, 50, смт. Брусилів, Житомирської області.

телефон для довідок  (04162) 30485

Оплату гарантуємо провести згідно договору, наданого рахунка та акта виконаних робіт.