Фото без опису  Оголошення про намір передати в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна- частину нежитлової будівлі,  яку включено до Переліку об’єктів, що  підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Назва об’єкта: нерухоме майно – частина нежитлової будівлі, що знаходиться на балансі  Брусилівської селищної ради, площею 32,5 кв.м.

Балансоутримувач: Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області.

Відомості про об’єкт:  частина нежитлової будівлі площею 32,5м.кв., що становить 33,82% від загальної площі приміщення  96,1 кв. м.

Частина будівлі розміщена в  одноповерховій будівлі та має окремий вхід.

Приміщення потребує проведення ремонтних робіт в результаті пожежі, що відбулася 06.05.2020р.

Нежитлова будівля: фундамент бетоний, стіни цегляні, покритий шифером.

Місцезнаходження об’єкта:  вул.Шкільна,12, с.Хомутець, Брусилівський район, Житомирська область, 12630.

Умови продажу  права оренди частини нежитлової будівлі:

- комерційне призначення:  розміщення та функціонування об’єкта торгівлі;

- стартова ціна  – 424,80 грн. без ПДВ;

- термін оренди – 5 років;

- обмеження та заборони: використання приміщення для проведення масових заходів, розміщення ломбардів та гральних закладів

Заяви від потенційних орендарів об’єкта приймаються Брусилівською селищною радою протягом 10 робочих днів після розміщення цього оголошення до 18.09.2020 року включно з 9.00 год по 13.00 год.

Телефон  для довідок: 3-04-85  - відділ комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та екології селищної ради.

Брусилівська селищна рада