Відбулося 73 засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради сьомого скликання

Дата: 20.08.2020 11:02

19.08.2020 року відбулося сімдесят третє засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради сьомого скликання. Було розглянуто наступні питання: про роботу КНП "Брусилівська лікарня" за звітний період 2019-2020 року, про розгляд Плану заходів на 2020 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки затвердженого заступником голови Брусилівської районної державної адміністрації від 10.07.2020, про затвердження Плану заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, 29-ї річниці незалежності України та Дня селища Брусилів та інші. Всього було розглянуто 64 питання.