Відповідно до розпорядження голови Житомирській обласної державної  адміністрації від 31.07.2020 № 437 «Про передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави» служба у справах дітей Брусилівської селищної ради розпочала  вручення  подарунків, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які були передані Житомирській обласної державної  адміністрації від Одеської митниці Державної митної служби.

Вилучені на Одеській митниці іграшки отримують  діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які влаштовані під опіку/піклування, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу та вікова категорія яких не перевищує 12 років.

У відповідь від дітей ми отримали щирі усмішки, гомінкий сміх та подяку. Ми повинні пам’ятати, що для щастя цих діток потрібно так мало: добре слово, іграшки та солодощі, привітна посмішка та надія на краще майбутнє.

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби у справах

дітей селищної ради