ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ МАЙНО В ОРЕНДУ

Дата: 07.08.2020 16:07

Назва об’єкта: нерухоме майно – нежитлова будівля

Балансоутримувач: Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області

Відомості про об’єкт: нежитлова будівля: загальною площею 96,1 кв.м., площа яка передається в оренду 32,5 кв.м., фундамент бетоний, стіни цегляні, перекритий шифером.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається з метою здійснення торгівлі.

Місцезнаходження об’єкта: вул.Шкільна,12, с.Хомутець, Брусилівський район, Житомирська область, 12630.

Орендна плата за перший місяць користування вищезазначеним комунальним майном складає 424,80 грн. без ПДВ.

Орендна плата за кожен наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

Заяви про оренду об’єкта приймаються Брусилівською селищною радою протягом 10 робочих днів після розміщення цього оголошення до 20.08.2020 року включно з 9.00 год по 13.00 год.

Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 50 Відділ комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та екології селищної ради, телефон  для довідок: 3-04-85.