Фото без опису   Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Брусилівської селищної ради "Про затвердження переліку видів та тарифів медичних платних послуг, які надає комунальне некомерційне підприємство « Брусилівська лікарня» в мережі Інтернет за адресою: brusylivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» з аналізом регуляторного впливу.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення платних медичних послуг в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг, забезпечення доступності послуг для всіх верств населення незалежно від рівня їх грошових доходів, забезпечення стабільного функціонування госпрозрахункових відділень лікарні по ефективному безперебійному наданню послуг населенню, захист інтересів споживачів, сприяння збільшенню надходжень до спеціального фонду бюджету, які в свою чергу будуть направлятися на заходи, пов’язані з виконанням основних функцій лікарні, які не забезпечені (або частково забезпечені) асигнуваннями відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р.№1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти», що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до спеціального фонду бюджету від сплати встановлених  платних послуг.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються відділом фінансів, планування, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради Брусилівської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення (з 18 травня 18 червня) за поштовою адресою: вул.Небесної Сотні, 17а, смт.Брусилів та електронною адресою:

br-fin-otg@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

18.05.2020р.

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ  СЕСІЇ  БРУСИЛІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ  "Про затвердження переліку видів та тарифів платних медичних послуг, які надає  комунальне некомерційне підприємство «Брусилівська лікарня».