В ці дні жителі Брусилівської громади - громадяни віком 80 років і старше, громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на соціальному обслуговуванні у КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради отримали  продуктові набори. В період карантину, поширення коронавірусної інфекції це вагома, дієва і важлива  підтримка найбільш вразливих верств населення у вигляді благодійної допомоги спільного проєкту Мінсоцполітики України з відповідальним бізнесом, а саме, з Національною мережею продуктових магазинів АТБ. Старенькі дякують.

Відрадно й те, що напередодні Великодня народний депутат України, наш земляк Андрій Пузійчук  передав для людей поважного віку 218 пасок.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Валентина Дивак, завідувач відділенням натуральної та грошової допомоги КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради