04 березня  2020 року  в приміщенні Брусилівської райдержадміністрації на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 року №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» відбулася нарада, ініційована районною службою зайнятості,  за участі роботодавців  району, керуючих банків-учасників Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %»- АТ « «Ощадбанк» та ПАТ «КБ «Приватбанк»,  директора Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

В нараді взяв участь голова Брусилівської райдержадміністрації Віктор Кондратюк, який підприємницьку діяльність у сфері малого та середнього бізнесу вважає важливою складовою економічного зростання району та країни в цілому.

Олександр Дрозд, директор Брусилівської райфілії Житомирського ОЦЗ, акцентував увагу 20 приватних підприємців, які були присутні під час заходу, на Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9 %» та можливостях  державної служби зайнятості для організації власного бізнесу.   Представники банків Людмила Дрозд (АТ « «Ощадбанк») та Роман Грицюта (ПАТ «КБ «Приватбанк») детально зупинились на фінансовій підтримці, яку можуть отримати суб’єкти підприємницької діяльності, взявши участь у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9 %»

Основне завдання програми - створення найбільш комфортних умов для ведення підприємництва, що покличе за собою створення нових робочих місць, економічне зростання нашої держави.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації