До відома зацікавлених представників бізнесу !

Дата: 06.02.2020 14:46

Інформуємо, що з метою розширення двостороннього торговельно- економічного співробітництва з країнами СС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес, Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» організовує проведення 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацького бізнес-форуму.

За інформацією словацької сторони, муніципалітети та бізнес Словаччини зацікавлені в українських компаніях - забудовниках та виробниках будівельних матеріалів, оскільки в країні відбувається стрімке зростання темпів будівництва об'єктів житлового, соціального та офісного фондів.

Учасникам заходу з України пропонується представити інформаційні буклети на англійській мові щодо компаній, які вони представляють, новітніх технологій, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів тощо.     Робоча мова заходу - англійська/українська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Контактна особа з питань проведення форуму - заступник Голови Центру з міжнародних питань Вадим Внуков, тел. (097) 983-21-52.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інвестицій