Діти – найдорожчий скарб, наша гордість і надія. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх є святим обов’язком сім’ї,  влади та громадськості. Тільки тоді вони ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Це добре розуміють наші меценати. Під час різдвяних свят та зимових канікул 60 дітей із Брусилівської селищної ради завдяки нашому земляку  Олександру Олександровичу Омельченку, голові Брусилівської селищної ради – Володимиру Васильовичу Габенцю та голові профспілки Брусилівської громади – Танасовій Катерині Сергіївні мали змогу побувати на чарівній виставі «Попелюшка» у Київському Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка, на усіх дітей після завершення вистави чекали солодкі подарунки.

Щиро дякуємо Вам дорогі наші меценати за подаровану казку для дітей!

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби у справах дітей

селищної ради