В день Cвятого Миколая засвітилася ялинка

Дата: 20.12.2019 10:35

19 грудня до прикрашеної біля Брусилівського селищного Будинку культури ялинки на традиційну святкову зустріч із молодшими школярами прийшли із святковими вітаннями Брусилівський селищний голова Габенець В.В., голова Брусилівської районної ради Рафальська Н.А. та перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюк О.О. Вони привітали всіх із чудовим зимовими святами, яких з нетерпінням чекають всі і дорослі, і діти- із святом Миколи Чудотворця, з прийдешнім Новим роком та різдвяними колядками і щедрівками. Аплодисментами дякували глядачі школярам Брусилівського ліцею імені Георгія Готовчиця та Брусилівського ліцею №1 імені Івана Огієнка за вірші і пісні, а також взяли участь разом з ними у святковому флеш-мобі та у «Хвилинці добра». Радістю засвітилися оченята дітей, коли на святі з’явився святий Миколай, адже кожен так очікував зустрічі з ним!.. В цей день творяться чудеса- переконані малята, і чудо справді здійснилося- засвітилася різнокольоровими вогниками красуня-ялинка, яка радуватиме нас впродовж усіх свят, і багато школярів та дошкільнят отримали на святі солодощі, і сфотографувалися біля ялинки… Звичайно, чудеса допомогли творити добрі чарівники- Брусилівська селищна рада на чолі з Габенцем В.В. та КП «Добробут» селищної ради. Щиро дякуємо школярам, вчителям і всім небайдужим дорослим за участь в святковому дійстві і вітаємо з прийдешнім Новим роком, щоб ступив широким кроком на поріг у кожну хату і веселу, і багату, дружню, щиру і щасливу у сім’ю трудолюбиву. Хай ласкою щедрою всіх Господь огорта й дарує всім нам многії і благії літа!!!!

Г.Андреєва, методист СБК