Щороку з 25 листопада по 10 грудня на території Брусилівської селищної ради проходить профілактична акція «16 днів проти насильства». В рамках  акції відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради спільно зі службою у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, соціальними педагогами та психологами навчальних закладів   проведено ряд заходів для учнів. Зокрема, діти отримали інформації про те, як   попередити насилля в шкільному середовищі, які бувають види насилля. Їм були роздані листівки та буклети.  Заходами було охоплено 256 осіб  учнівської молоді, серед яких були діти із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО/ООС,  внутрішньо переміщених сімей, вихованці дитячих будинків сімейного типу, діти, які проживають у прийомних сім’ях та перебувають під опікою.

Валентина Невмержицька, матеріал підготувала начальник відділу