Тренінг для осіб з особливими потребами

Дата: 02.12.2019 15:15

3 грудня 2019 року –Міжнародний день осіб з особливими потребами. Метою проголошення цього дня - є дотримання прав людини та участь осіб з інвалідністю в житті суспільства.

В рамках декади зайнятості для осіб з інвалідністю, учасників АТО/ООС, Брусилівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості проведено тренінг, на якому основна увага була зосереджена на наданні соціальних послуг особам з особливими потребами в процесі пошуку та підбору роботи. Учасники тренінгу пропрацьовували способи пошуку роботи, аналізували причини та психологічні перешкоди свого не працевлаштування. За допомогою вправ мали можливість поглянути на себе трохи з іншого боку, більш цілісно, звернути увагу на різні сфери життя та відкрити можливості для розвитку.

В рамках соціального партнерства в тренінгу взяв участь начальник Брусилівського бюро безоплатної правової допомоги Юрій Ободзінський. Він зупинився на основних правах осіб з інвалідністю, зроблених кроках зі створення правової бази у сфері реабілітації інвалідів та вирішенні їх проблем. Юрій Анатолійович акцентував увагу на тому, з яких питань громадяни можуть звернутися до бюро правової допомоги, і що їх двері завжди відкриті для осіб з особливими потребами. І, головне, що така допомога для них безкоштовна.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації