Першого листопада 2019 року селищним головою прийнято розпорядження за №163 «Про закріплення відповідальних за очистку доріг в зимовий період».

Дане розпорядження прийнято на виконання Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та з метою утримання в належному санітарно – технічному стані дороги населених пунктів Брусилівської селищної ради в зимовий період.

Розпорядженням визначено відповідальними особами за очистку доріг комунальної форми власності по Брусилівській селищній раді: в.о. старост за територіальною належністю, відділ комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради (Бортнічук Т.Й.) за територією селища Брусилів та сіл Карабачин, Містечко, Ковганівка, комунальне підприємство «Добробут» Брусилівської селищної ради ( Омельчук І.В.), Приворотське комунальне підприємство «Комунальник» (Вержанський М.В.), Комунальне підприємство «Морозівське сільське комунальне підприємство» (Ткаченко Р.П.) відповідно до укладених договорів.

Доводимо до відома населення телефони «гарячих ліній» для оперативного реагування:

- по очистці доріг обласного значення - 30-4-35 Брусилівська районна державна адміністрація;

- по очистці комунальних доріг по населених пунктах - 30-3-35 Брусилівська селищна рада, відповідальна особа – Дорогіна Ірина Іванівна.

Відділ комунальної

власності, надзвичайних ситуацій,