УВАГА! РОЗШУКУЮТЬСЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ!

Дата: 20.11.2019 11:12

На виконання  листа Житомирського зонального відділу Військової служби правопорядку  від 30.10.2019 №2768:

Переважна більшість військовослужбовців розуміє значимість та важливість завдань, які стоять перед Збройними Силами України, необхідність підтримання високого звання захисника Вітчизни.

Дуже прикро визнавати, що поміж військовослужбовців Збройних Сил України є такі, які не розуміють тієї відповідальності, яку покладає на них держава - бути прикладом бездоганного та самовідданого служіння Батьківщині, охоронцями України, стояти на варті справедливості та честі.

Вчинки деяких військовослужбовців здатні перекреслити усі позитивні надбання іміджу Збройних Сил України.

На даний час поширеними є випадки самовільного залишення військових частин або місць служби військовослужбовцями. Нажаль до числа цих військовослужбовців входять і уродженці Житомирщини.

Станом на 30 жовтня 2019року у розшуку перебуває  6 військовослужбовців, які призвані до Збройних Сил України через Коростишівський об’єднаний міський військовий комісаріат та проживають у Брусилівському районі.

Керівництво Збройних Сил України та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України стурбовані таким станом справ, які підривають боєздатність військ та унеможливлюють якісне виконання завдань, спрямованих на захист нашої країни.

Військовослужбовці, які самовільно залишили військові частини або місця служби, що дислокуються на території Житомирської області повинні повернутися до місця служби.

Керівникам підприємств, установ району, виконавчим комітетам Брусилівської селищної ради та Ставищанської сільської ради, просимо сприяти Житомирському зональному відділу Військової служби правопорядку у розшуку та поверненні військовослужбовців, які самовільно покинули військові частини та місця служби.

За довідками звертайтеся:

-                     телефон (04130) 5-29-06 до Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату, адреса 12500, м.Коростишів, вулиця Семінарська, 20;

-                     телефон (0412) 22-07-40 до Житомирського зонального відділу Військової служби правопорядку, адреса 10014, м.Житомир, вулиця Велика Бердичівська, 17.