Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Брусилівська селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області. Підстава для розроблення: рішення Брусилівської селищної ради від 27 березня 2017 року № 90 «Про розробку (коригування) генеральних планів населених пунктів селищної ради з одночасним встановленням (зміною) меж населених  пунктів».

Замовник: Брусилівська селищна рада.

Розробник містобудівної документації – Товариство з обмеженою відповідальністю «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва», вул. Волошкова, 28А, с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район.

Мета проекту: розроблення генерального плану селища Брусилів у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі до Брусилівської селищної ради за адресою: 12601 смт. Брусилів вул. Небесної Сотні, 2.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - генерального плану смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.