Фантазуємо та прогнозуємо

Дата: 24.10.2019 17:02

Під таким меседжем пройшло профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу для одинадцятикласників Брусилівського ліцею №1 ім. І. І. Огієнка. Приємно, що частина учнів визначилися з своїми професійними планами, але є такі, які досі стоять на роздоріжжі. Тому  за допомогою інтерактивних вправ майбутні випускники вивчали свої сильні та слабкі сторони, фантазували  та прогнозували своє  професійне майбутнє, а також ділилися проблемами, які виникають при виборі професійного шляху. І одна з них, як переконати батьків, що вони не хочуть  обирати ту професію, яку їм радять батьки. Тому порада для батьків і випускників: скористайтеся одним із сучасних інструментів для вибору професії – пройдіть профорієнтаційне тестування для уточнення своїх професійних уподобань, а для декого і вибору своєї професійної сфери, наприклад, за допомогою консультаційної мережі «Моя професія» Державної служби зайнятості та отримайте консультації у шкільних психологів  чи профконсультантів служби зайнятості.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації