Фото без опису  Брусилівська  селищна рада повідомляє, що рішенням 37 сесії 7 скликання селищної ради від 23.10.2019р. «Про оголошення про намір провести конкурси на передачу в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна» вирішено оголосити  про намір провести конкурси на передачу в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного(нерухомого) майна:

- на  будівлю не діючої водогінної мережі, яке знаходиться на балансі селищної ради, площею 101,9 кв.м.,  за адресою: вул.Коростишівська,26б, с.Биків, Брусилівського району, Житомирської області, для виробничих потреб;

- на комплектну трансформаторну підстанцію КТП-100/10/0,4-90-У1, яка знаходиться на балансі селищної ради, за адресою: вул.Коростишівська,26б, с.Биків, Брусилівського району, Житомирської області, для виробничих потреб;

- на частину приміщення ЦНАП Брусилівської селищної ради, яке знаходиться на балансі селищної ради, площею 15,8 кв.м., за адресою: вул.Лермонтова,7,  смт.Брусилів, Житомирської області, для розміщення офісного приміщення;

- на частину нежитлового приміщення Брусилівської селищної ради, яке знаходиться на балансі селищної ради, площею 24,0 кв.м., за адресою: вул.Митрополита Іларіона,15-А, смт.Брусилів, Житомирської області, для розміщення та функціонування котельні на альтернативних видах палива.

За довідками звертатись до відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій,  цивільного захисту населення та екології селищної ради: вул. Митрополита Іларіона,50 смт.Брусилів Брусилівського району Житомирської області, 12601, тел. (04162)30485.

Брусилівська селищна рада