Семінар для фахівців із соціальної роботи

Дата: 22.10.2019 17:42

11 жовтня 2019 року відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проведено семінар-нараду з фахівцями із соціальної роботи щодо вдосконалення форм та методів соціальної роботи з різними категоріями населення та покращення надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, соціальних послуг. В нараді взяли участь начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді Людмила Мельник та фахівець із соціальної роботи І категорії  апарату КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Наталія Алфіменкова.

Фахівцям із соціальної роботи надано роз’яснення щодо проведення оцінки потреб дитини та її сім’ї, (особи), відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України  від 13.07.2018 №1005  «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах», порушено питання про підвищення якості соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема, поліпшення соціального супроводу таких сімей.

Матеріали підготували начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Невмержицька, психолог Анна Мороз, фахівець із соціальної роботи Світлана Зубрицька