Європейський тиждень молоді

Дата: 16.09.2019 10:13

У межах Європейського тижня молоді, який спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах, надаючи молодим людям можливість долучитися до політики Європейського Союзу, в Брусилівській центральній бібліотеці ім.Г.М.Ткаченка були організовані заходи для молоді.
  На абонементі - представлені книжкові виставки: видань творів сучасних літераторів Європи "Євротур літератур" та виставка "Європа без кордонів", проведені огляди біля них та бесіди із молоддю. Віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн  відбулись у читальному залі. За допомогою книг, журналів та інтернету молоді люди відшукували цікаві для них розповіді про столиці та відомі місця європейських кран. На музичному  вернісажі "Європейські мотиви" за допомоги бібліотечного комп’ютера діти слухали європейську музику, із задоволенням подивились відеокліпи.