ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ТА ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ!

Дата: 06.09.2019 15:08

Повідомляємо, що спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території Житомирської області, планують проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Зазначена кампанія проводитиметься відповідно до розпорядження головного державного ветеринарного інспектора України  № 70 від 28 серпня 2019 р. «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Житомирської області протягом вересня-жовтня».

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину буде здійснюватись за допомогою авіатранспорту із злітно-посадкової смуги, яка розміщена поблизу м. Малина по всій території області (за винятком населених пунктів, водних об’єктів, автомагістралей та заборонених зон для польотів цивільної авіації).

Орієнтовно дана кампанія буде здійснена в строки із 05.09.2019 до 20.09.2019 року.

Віктор ГРАДІВСЬКИЙ, директор департаменту