Управління Державної казначейської служби України у Брусилівському районі Житомирської області повідомляє.

Дата: 04.09.2019 15:39

З  05.08.2019  набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162).

Згідно з Постановою №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN  та складатиме 29 літерно-цифрових символів. Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів вступають в дію з 01.10.2019 (з 01.10.2019 до 31.10.2019 - перехідний період, з 01.11.2019 – у постійному режимі).

Змінені реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів  розміщено на  Веб – сторінці Головного управління  Веб – порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua

Валерій ЄВЧЕНКО, начальник