Відбудуться громадські слухання з питання щодо створення на Карабачинському водосховищі об'єкта природно-заповідного фонду

Дата: 24.07.2019 10:59

Відповідно до розпорядження Брусилівського селищного голови   від 22.07.2019 № 112 , враховуючи звернення членів громади з ініціативою щодо проведення громадських слухань

02 серпня 2019 року о 14:00 год. в селищному Будинку культури  за адресою: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 17 відбудуться  громадські слухання з питання подання клопотання  від громадськості до уповноважених органів  щодо  створення на  Карабачинському  водосховищі  об’єкта  природно-заповідного  фонду та природних парків на території земель лісового господарства в смт.Брусилів

( за Одеським житловим масивом, за вул. Лісовою  та за вул . Базарною).

На громадські слухання запрошуємо ініціаторів громадських слухань, жителів Брусилівської  селищної об’єднаної  територіальної громади, депутатів селищної ради , членів виконавчого комітету, представників Брусилівської районної ради , Брусилівської районної державної адміністрації, правоохоронних органів, управління Державного агентства рибного  господарства у Житомирській області, Державної екологічної  інспекції Поліського округу, Радомишльського міжрайонного управління водного господарства, ТОВ « ДОН ФІШ», громадських організацій, керівників комунальних підприємств, установ, організацій, розташованих на території Брусилівської  селищної ради.Учасникам  громадських слухань необхідно мати при собі паспорти.