Керуючись ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» виконавчий комітет Брусилівської селищної ради оголошує конкурс з  перевезення пасажирів  на міському автобусному маршруті загального користування у смт Брусилів, що не виходить за межі селища.

Найменування організатора: виконавчий комітет Брусилівської селищної ради.

Об’єкт конкурсу: маршрут №1 "вул. Весняна - Лікарня", кількість автобусів для забезпечення перевезень – 1 /1(резервний); 9 оборотних рейсів; режим  перевезень – з понеділка по п’ятницю з 07-15  до 18 -15 години, з інтервалом руху - 1 година.

З умовами конкурсу можна ознайомитись за даним посиланням: https://brusylivska-gromada.gov.ua/docs/202524/ (рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 05 червня 2019 р. № 846).

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі:  до 17-00 години 09.07.2019 року включно.

Організатором конкурсу (робочим органом) є виконавчий комітет Брусилівської селищної ради.

Документи для участі в конкурсі подаються за адресою: cмт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2  (відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради).

Режим роботи: з понеділка по четвер з 8-30 до 17-30 години, в п’ятницю з 8-30 до 16-30 години (обідня перерва з 13-00 до 14-00 години), електронна адреса: brus_ekonomsr@ukr.net .

Бланки документів для участі в конкурсі надає виконавчий комітет Брусилівської селищної ради за адресою:  cмт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2  (відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради, (1-й поверх)), протягом строку прийняття документів для участі в конкурсі з понеділка по четвер з 8-30 до 17-30 години, в п’ятницю з 8-30 до 16-30 години (обідня перерва з 13-00 до 14-00 години).

Плата за участь у конкурсі не справляється.

Засідання конкурсного комітету розпочнеться 25.07.2019 року о 10-00 годині за адресою: cмт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 (зала засідань Брусилівської селищної ради).

Додаткову інформацію про об’єкт конкурсу та з питань його проведення можна отримати за адресою: cмт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2  (відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради, (1-й поверх)), тел. (04162) 30319.

Брусилівської селищної ради