Фото без опису Управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської  РДА  на виконання рішення Житомирської обласної ради від 18.12.2018р. №1297  «Про обласну програму оздоровлення та відпочинку на 2019-2020 роки» триває прийом заяв та документів, для взяття на облік до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Житомирської області дітей наступних категорій:

дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування;  дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій ; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) під час проведення антитерористичної операції; дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітей, взятих на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; дітей з інвалідністю; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей  з багатодітних сімей; дітей з малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Відповідно до вищезазначеного заяву з пакетом документів необхідно подати  звернувшись до управління праці. Під час подання заяви оригінали документів мати при собі. Для більш детальної інформації звертатись до управління праці за адресою:

смт.Брусилів, вул.. Лермонтова, 9 чи за тел.. 31074.

Андрій МАЙСТРУК, начальник управління