Фото без описуБрусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частини  приміщення котельні, яка знаходиться на балансі Відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради, площею 20,00 кв.м., що розміщений за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Морозівка, вул.Миру,3, для розміщення обладнання базової станції систем стільникового зв’язку.

Для участі у конкурсі необхідно подати на розгляд конкурсної комісії за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 1-й поверх (загальний відділ Брусилівської селищної ради), наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати гривень  в місяць  без  ПДВ за  частину приміщення (запечатані в конверті);
  •  відомості про учасника конкурсу (копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідка з органу податкової служби про перебування на обліку платника податків);
  • належним чином оформлену довіреність (в разі потреби), видану представнику юридичної особи для участі у конкурсі;
  • копії установчих документів.
  • копії документів, що підтверджують сплату завдатку у розмірі орендної плати за 1 місяць згідно з початковим розміром орендної плати.

      Початковий розмір орендної плати за користування частиною приміщення котельні, площею 20,00 кв.м.  в місяць  без ПДВ,  відповідно до звіту  про оцінку майна,  складає 4741 грн. 33 коп. в місяць.

    Переможець конкурсу відшкодовує вартість незалежної оцінки та несе витрати, пов’язані з утриманням орендованого майна і сплатою комунальних послуг.

    Прийняття документів на конкурс здійснюється протягом 10 робочих днів із дня опублікування оголошення, до 30.05.2019 року включно з 9.00 год по 13.00 год.

        Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул.Митрополита Іларіона,50Відділ освіти та спорту селищної ради, телефон  для довідок: 30437.                 .