ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Попільнянське відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє, що в зв’язку з проведенням регламентних робіт та з підготовкою газовогогосподарства до осінньо – зимового періоду 2019-2020 рр. відповідно до «Правил безпеки систем газопостачання» на газопроводі високого тиску біля ГРС Брусилів буде припинено газопостачання населених пунктів : смт. Брусилів, с. Морозівка, с. Хомутець, с.Привороття, с. Нові Озеряни, с. Осівці, с.Пилипонка, с. Краківщина, с. Покришів, с. Соловіївка, с. Дивин, с. Карабачин, с. Водотиї, с. Романівка, с. Болячів з 10.06.2019 по 20.06.2019р.

Газопостачання буде відновлено після проведення регламентних робіт.

Прохання жителям громади перекрити крани на газових приладах та бути готовими до відновлення газопостачання.

Газопостачання житлових будинків буде проводиться тільки в присутності власника житлового будинку та доступу до газових приладів.

Адміністрація Попільнянського відділення АТ «Житомиргаз»