Фестиваль «Родинні скарби Брусилівщини»

Дата: 22.05.2019 13:09

В селищному Будинку пройшов фестиваль народної творчості  «Родинні скарби Брусилівщини», метою якого є відродження та популяризація культурних і моральних цінностей сім’ї,  розвиток народної творчості, виявлення і підтримка творчих родин, виховання художнього смаку та підвищення престижу української національної культури. Організатором  фестивалю народної творчості  «Родинні скарби Брусилівщини» є відділ культури, туризму та діяльності   засобів масової інформації Брусилівської селищної ради і селищний Будинок культури.

З вітаннями до учасників фестивалю родинної творчості та до глядачів звернулися Брусилівський селищний голова Габенець В.В. і  начальник відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації селищної ради Філоненко Л.М.. Зачарували своїм співом та музичним мистецтвом родини Сачок та Знайда з Брусилова,  підспівували глядачі родинному колективу із Озер, кумам з Містечка та дівчаткам з Романівки. А пісні у виконанні сестричок із Скочищ та Соболівки нікого не залишили байдужими, бо кожен згадав про свою маму чи бабусю, про своїх рідних і близьких… Ведучими фестивалю були Надія і Настя Шкіль з Брусилова. По закінченню виступів від Брусилівської селищної ради були вручені подарунки найстаршому учаснику фестивалю Лукашевичу М.А. із с.Озера та наймолодшій учасниці Оратівській Каті з Брусилова та всім родинам, які представили своє мистецтво в рамках «Родинних скарбів Брусилівщини». Ми щиро дякуємо всім родинам, які взяли участь у сьогоднішньому фестивалі. Бажаємо всім міцного здоровя, душевного затишку і  тепла, миру і щастя. Українському творчому роду хай ніколи не буде переводу!..

Г.Андреєва, методист СБК