До уваги підприємств-експортерів!

Дата: 22.05.2019 10:54

У рамках виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1017-р, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України здійснює опитування експортерів.

Проведення зазначеного опитування дасть змогу з’ясувати, чи є ефективними заходи підтримки експортерів та комунікація органів державної влади щодо доступної державної підтримки.

Результати опитування будуть розглянуті фахівцями Мінекономрозвитку та використані при розробці відповідних рекомендацій для подальшого надання відповідальним державним агенціям.

Опитування проводиться за посиланням: https://bit.ly/2TJ1ZgJ.

Із запитаннями щодо заповнення електронної форми опитувальника пропонуємо звертатися за тел. (056) 742 88 26 або e-mail:  super.tata19850603@gmail.com