Керуючись ст.26, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 7, 31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011  №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в Україні від 30.07.2012 №390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/ тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (зі змінами), розглянувши звернення Хомутецького  комунального підприємства «Джерельце» від 02.04.2019р. №70 про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на водопостачання для  споживачів, у зв’язку із підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, підвищенням тарифів на електроенергію, збільшенням вартості паливно-мастильних матеріалів та з метою проведення тарифів у відповідності до економічного обґрунтування витрат на їх виробництво, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу від 15.04.2019, селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого  водопостачання, які надаються  Хомутецьким комунальним підприємством «Джерельце» на території населених пунктів:  смт. Брусилів, с. Хомутець, с.Лазарівка,  с.Осівці   за 1м³ (без ПДВ) :

- для І групи споживачів (населення) -  35,00 грн. (при економічно обґрунтованих витратах на їх виробництво – 42,85 грн.)

- для ІІ групи споживачів (підприємства, організації, установи) – 42,85грн.
        2. Вважати такими, що втратили чинність:

- рішення 7 сесії 7 скликання Брусилівської селищної ради від 01.06.2017 № 155 «Про затвердження тарифів на послуги із водопостачання на території смт.Брусилів»;

- рішення 47 сесії 6 скликання Хомутецької сільської ради від 20.05.2015 «Про затвердження рішення постійних комісій щодо утримання та функціонування водогінної мережі села Хомутець»;

- рішення 10 сесії 7 скликання Лазарівської сільської ради від 08.12.2016 «Про встановлення тарифу за користування водою»;

- рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 04.04.2018 № 417 «Про погодження тарифів на послуги з водопостачання, які надає ФОП Василенко Василь Васильович».

3. Дане рішення набирає чинності через 15 днів з дня його офіційного оприлюднення в засобах масової інформації.

В.ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова