ШАНОВНІ КОМУНАЛЬНИКИ, ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 15.03.2019 14:59

Щиро й сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України!

Завдяки вашій праці у сім’ї українців потрапляють вода, газ та світло, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери. А це означає і добрий настрій… Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наші рідні  села та селище справді гарними і затишними.

Дякую всім за щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

В.Габенець, Брусилівський селищний голова