Оголошується конкурс на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства « Брусилівська лікарня»

Дата: 07.03.2019 09:42

Брусилівська селищна рада  Брусилівського району Житомирської області оголошує конкурс на посаду головного лікаря  КНП « Брусилівська лікарня».

Вимоги до претендента:

- повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина»;

- підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо);

- стаж роботи за фахом – не менше 5  років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • особистий листок з обліку кадрів;
  • автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 6x4 см;
  • копію диплома про освіту;
  • копію паспорта;
  • конкурсну пропозицію кандидата щодо подальшої фінансово-економічної діяльності об’єкта комунальної власності, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).
  • електронну декларацію про майновий стан і доходи.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 07.03.2019 року

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: по 21.03.2019 року, 17.30 год. включно.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 12601 Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів,   вул. Небесної Сотні 2

Дата проведення конкурсу:

22.03.2019 року о 08.30 год. - засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

Місце проведення конкурсного відбору:

Конкурс проводитиметься  за адресою:  Брусилівська селищна рада,   вул. Небесної Сотні, 2 , смт.Брусилів, зал засідань.

За додатковою інформацією щодо умов проведення конкурсу звертатись  у відділ юридичного забезпечення Брусилівської селищної ради  за адресою:

12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні 2. Телефон для довідок:  30440