Від 6 лютого о 2019 року № 239 “Про  внесення  змін  до  постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року №66” із додатком 5 “Зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року №66 (із змінами). Житомирська область. Брусилівський район. Звичайні виборчі дільниці

Даною Постановою змінюється адреса приміщення для голосування та адреса приміщення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №180158, що розташована в смт Брусилів. Межі виборчої дільниці залишилися без змін, а саме: вулиці Б.Хмельницького, Вишнева, Відродження, Грушевського, Дачна, Дружби, З.Булави, Карабачинська, Каховська, Каштанова, Київська, Космонавтів, Лермонтова, Лівобережна, Молодіжна, Набережна, Огієнка, Озерянська, Партизанська, П.Орлика, Пушкіна, Соборна, Сонячна, Херсонська, Цегельна, 8-го Березня, провулки Лівобережний, Пушкіна.