Фото без опису Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» , Брусилівською селищною радою

проводиться робота щодо розгляду звернень громадян.

Розгляд звернень громадян Брусилівською селищною радою здійснюється централізовано через загальний відділ селищної ради. За   2018 рік  до селищної ради надійшло  1145 звернень:  з них – 1033 поштою, 112 розглянуто на особистому прийомі громадян. Повторних звернень надійшло одне, колективних звернень - 25.

Найбільше звернень надійшло з питання соціального захисту – 532. На другому місці аграрної політики та земельних відносин  451 за кількістю звернень. На третьому місці – питання комунального господарства - 44.

А також надійшли заяви:

• з питань праці та заробітної платні – 4;
  • з питань охорони здоров’я – 1;
  • з житлових питань - 38 звернень;
  • з питань екології та природних ресурсів – 21;
  • з питань сім’ї, дітей фізичної культур і сорту – 16;
  • з питань освіти – 4 звернень;
  • з питань діяльності релігій – 3;
  • колективних звернень – 25;
  • з інших питань – 22 звернення.

З вищезазначеного, найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях є земельні питання,  питання соціального захисту населення нашої громади.

Скарг та повторних звернень від громадян за звітній період до селищної ради надійшла лише одна. Звернення громадян розглянуті в терміни у відповідність до вимог Законів України: «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації».

За результатами розгляду звернень громадян посадовими особами та діючими комісіями при селищній раді –  всіх громадян в письмовому вигляді повідомлено про прийняті рішення.

Розпорядженням селищного голови від 20 січня 2017 року №13 затверджено Графік особистого прийому громадян посадовими особами Брусилівської селищної ради.

Так, на особистому прийомі селищним головою Габенцем Володимиром Васильовичем  та його заступниками прийнято 112 громадян Брусилівської об’єднаної територіальної громади.

Розпорядженням селищного голови від 12 січня 2017 року №11 затверджено Графік особистого прийому громадян виконуючими обов’язки старост на території населених пунктів Брусилівської селищної ради.

Так, за інформацією, що надійшла до селищної ради від в.о. старост за територіальною належністю за 2018 рік було прийнято звернень, а саме:

• на території сіл Водотиї, Болячів – 19 звернень;
  • на території села Дивин – 96  звернень;
  • на території села Карабачин –  6 звернень;
  • на території сіл Лазарівка, Хом’янка, Старицьке,  Містечко, Ковганівка  - 76 звернень;
  • на території сіл Морозівка, Малинівка – 151 звернення;
  • на території села Нові Озеряни – 9 звернень;
  • на території сіл Озера, Мар’янівка, Биків, Западня – 132 звернення;
  • на території села Осівці, – 101 звернення;
  • на території села Привороття – 58 звернень;
  • на території села Покришів,  - 167 звернення;
  • на території сіл Романівка, Пилипонка, – 2 звернення;
  • на території села Скочище, ст. Скочище – 30 звернень;
  • на території сіл Соболівка, Долинівка,  – 95 звернень;
  • на території села Соловіївка – 74  звернення;
  • на території сіл Хомутець, Краківщина, Вільшка – 100  звернень;
  • на території сіл Яструбенька, Яструбна, Дубрівка – 131 звернення;

За результатами розгляду 1004  звернень вирішено позитивно та 94 громадянам дано роз’яснення,  відмовлено у задоволені – 25 звернень громадян.

Матеріали про організацію роботи із зверненнями громадян оприлюднюються на офіційному

веб–сайті Брусилівської селищної ради.

М.ПЕТРИЧКО, начальник загального відділу селищної ради