16 днів проти насильства

Дата: 10.12.2018 11:08

Днями, головним спеціалістом служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції Брусилівського ВП Коростишівського ВП ГУНП у Житомирській області в рамках проведення Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» проведено бесіду «Життя без насильства» з учнями 5-6 класів Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також проведено індивідуальну бесіду з учнями, які перебувають на внутрішньошкільному обліку щодо агресивної поведінки та жорстокого ставлення до однолітків.

З нагоди проведення на території селищної ради щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» на території с.Хомутець, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сфери торгівлі стосовно попередження та недопустимості продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім, розповсюджено відповідні інформаційні матеріали.

Л.Мельник, начальник служби у справах  дітей, сім’ї та молоді селищної ради