Про виставку “IRAN EXPO 2018”

Дата: 20.11.2018 11:01

Повідомляємо, що, за інформацією Мінекономрозвитку, з 13 по 16 грудня 2018 року у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться ІІІ виставка експортних можливостей Ірану IRAN EXPO 2018”.

Передбачається, що у виставці візьмуть участь понад 400 експортно орієнтовних компаній Ірану та близько 800 іноземних підприємців з 50-60 країн світу. З метою ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку для участі у виставці запрошуються українські компанії.

Організатори заходу компенсують для 5-ох представників України: 2 ночі та 3 дні перебування у 5-ти зірковому готелі, трансфер з аеропорту до готелю, з готелю до виставки, організацію бізнес-зустрічей, харчування, відвідання промислових виробництв, ознайомчу туристичну екскурсію по Тегерану. Учасники-відвідувачі виставки самостійно сплачують вартість авіа квитків та візові збори.

Для участі у заході слід зареєструватися на сайті організаторів www.irantsn.com  до 01.12.2018 року. Контакти організаторів: e-mail: info@irantsn.com.