Напередодні Дня працівників культури  та  майстрів народного мистецтва в приміщенні Брусилівської дитячої музичної школи було проведено свято для  тих, хто славить Україну в  роботі, творчості, в житті. Щирі вітальні слова працівникам культури і аматорам Брусилівщини адресували голова районної ради Рафальська Н.А., керівник апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В., Брусилівський селищний голова Габенець В.В., а також відзначили нагородами кращих працівників клубних і бібліотечних установ та викладачів ДМШ. За поданням народного депутата України Павла Дзюблика  Почесними відзнаками  Міністерства культури України нагороджено Басалкевич Л.І., керівника вокального ансамблю «Долинянка» Долинівського СБК, та Лаворчук Т.Ф., керівника народного вокального ансамблю «Чарівниця» Брусилівського СБК, Почесними  грамотами Міністерства культури-  начальника відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради Філоненко Л.М., головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації Коваля В.М., керівників народного колективу «Молодички» Ставищенської сільської ради Царенко Т.В та аматорського ансамблю «Калинонька» Биківського СК Чміль І.В., які їм вручила представник народного депатата України у Брусилівському районі Н.В.Осадчук .  Зворушливі слова і нагороди кращим із кращих вручили Л.М.Філоненко, В.М.Коваль і О.С.Замогильний, Ставищенський сільський голова, а начальник виробництва ТОВ «Папірус-Універсал» Буланов Є.О. подарував всім працівникам культури Брусилівського району слова вітання та канцелярські набори, які виробляє підприємство. Профспілкова організація працівників установ, організацій і підприємств Брусилівської громади відзначили цьогорічних ювілярів, які працюють в установах культури Брусилівщини. Пісні, вірші, інсценівки у виконанні аматорів сцени, святкові композиції «Вас із святом вітає осінь» подарували хороший настрій кожному з присутніх на святі, і ще раз підтвердили, що ніколи не буде кінця  благородній справі працівників культури,  і хоч говорять, що ця професія проста, незаморочлива і не варта достойної плати, та спростуванням  всьому є повні зали вдячних глядачів,  непідробні  усмішки на їхніх обличчях та шквали аплодисментів, бо вкладаються в усі заходи  вміння, розум, талант, віддається вся душа.

Г.Андреєва, методист СБК