Про проведення громадських слухань

Дата: 05.11.2018 12:41

Відповідно до статті 13, пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статуту Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади, Положення про громадські слухання на території Брусилівської  селищної об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням селищної ради від 10.08.2017  № 261, розпорядження  селищного голови  від 02.11.2018 № 201  9 листопада 2018 року о 15:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради за адресою:  вул.Миру, 203, с. Морозівка, Брусилівського району Житомирської області.відбудуться  громадські слухання щодо перейменування  вулиць в с.Морозівка.

На громадські слухання запрошуємо жителів села Морозівка, депутатів селищної ради , представників  громадських організацій,  керівників   комунальних підприємств, установ, організацій, розташованих на території сіл  Морозівка, Малинівка.

В.В.Габенець, селищний голова