14 жовтня 2018 року з нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці з ініціативи відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради, Федерації футболу Брусилівської громади та при підтримці Поліського козацтва св. Апостола Андрія Первозванного, ГО «Рідний Дім – Брусилівщина»,  ГО «Допомога Брусилівщині», Брусилівської селищної ради будуть проводитися святкові заходи.

Програма заходів:

11.00 - Футбол (юнаки, дівчата) – центральний стадіон, легкоатлетичний крос – парк «75-річчя Житомирської області» , армреслінг - центральний стадіон;

13.00  -  Урочистості з нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці;

14.00  - Супер Кубок по футболу між командами ФК Брусилів-Інтер – ФК Водотиї;

14.00- 17.00 -  Святковий козацький ярмарок.