Фото без описуВідповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцять другу  сесію селищної ради 7 скликання  10 жовтня 2018 року о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

На розгляд сесії селищної ради винесені наступні питання:

1. Про виконання  селищного бюджету  за І півріччя  2018 року

2. Про хід виконання  Програми    благоустрою території населених пунктів Брусилівської селищної ради  на 2018 рік

3. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

4. Про затвердження  складу  Наглядових рад комунальних опорних загальноосвітніх закладів.

5. Про прийняття повноважень  у сфері  реєстрації юридичних осіб, фізичних  осіб-підприємців та громадських  формувань та реєстрації  речових прав на нерухоме   майно та їх  обтяжень.

6. Про призначення директора КУ  «Брусилівський інклюзивно-ресурсний центр» Брусилівської селищної  ради

7. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік

8. Питання комунальної власності