Затверджено Положення про Громадський бюджет у Брусилівській селищній раді

Дата: 17.09.2018 13:58

Відповідно до ст.ст. 3, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою розробки, впровадження та реалізації громадського бюджетування у Брусилівській селищній раді, інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів селищного бюджету, враховуючи пропозиції  спільного засідання  постійної комісії з  питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, малого і середнього бізнесу та постійної комісії  з питань  дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування від 31.08.2018,  селищна рада затвердила Положення про Громадський бюджет у Брусилівській селищній раді  (детальніше в розділі «Громадський бюджет» на головній сторінці сайту).