Можливості використання електронних сервісів

Дата: 01.08.2018 14:32

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Так, у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги нового сайту - зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширення можливостей самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги», аналітична та статистична інформація про ринок праці та діяльність державної служби зайнятості, можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності. А також, доступність до ресурсу не лише з комп'ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Аndгоіd та Аррlе.

Метою впровадження електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості є надання якісних послуг населенню та роботодавцям.

«Електронний кабінет роботодавця» - це сервіс, з використанням сучасних інформаційно - комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.

У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою     № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточнювальних, в онлайн-режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій ЄІАС. Крім того передбачена можливість переглядати звіти за формою     4-ПН, 1-ПА, які подавались до служби зайнятості.

В «Електронному кабінеті» зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Якщо Ви роботодавець чи безробітний,  у Вас на даний час є можливість зареєструватися в «Електронному кабінеті»  і, не витрачаючи ні хвилини на відвідування центру зайнятості, отримати максимум інформації від служби зайнятості і стосовно підбору підходящої роботи, і стосовно підбору досвідчених висококваліфікованих працівників. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте за номером: 31-3-60.

Слесарчук Н. І., фахівець з питань зайнятості

Коментарі:

Анонім
2018-08-06 13:36:30

Пора уже распустить службу занятости как совершенно не актуальную в современном мире, новый сайт который создан будет на находится на дне поисковой выдачи что означает что никто на нем вакансии размещать и искать не будет. Есть огромное количество удобных сайтов для поиска работы. Зачем опять тратить деньги Налогоплательщиков, на никому не нужный сайт?

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за небайдужість. Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості непідпорядкована Брусилівській селищній раді, отож впливу на діяльність Вами зазначеного сайту ми не маємо.

2018-11-28 12:39:53