До відома зацікавлених бізнес-кіл та підприємств громади!

Дата: 30.03.2018 12:14

Щодо  участі у виставковому форумі «ARMENIA EXPO 2018»

Повідомляємо, що відповідно до листа департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації від 23.03.2018 №09/782 в період з 07 по 09 вересня у м. Єреван (Республіка Вірменія) відбудеться вісімнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум «ARMENIA EXPO 2018».

Основною метою форуму є зміцнення ділових зв’язків, формування конкурентоспроможного середовища, а також надання можливостей щодо пошуку контактів для подальшого співробітництва між місцевими та закордонними учасниками.

В разі виявлення бажання взяти участь у заході, поінформуйте відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради на електронну пошту brus_ekonomsr@ukr.net.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі та інвестицій селищної ради