Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Брусилівської селищної ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2020 рік" та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік».

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюються проекти рішень Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок  та пільг із сплати місцевих податків на 2020 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік» в мережі Інтернет за адресою: brusylivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» з аналізом  регуляторного впливу.

09:49:03 23.04.2019