Про оприлюднення регуляторного акта

До уваги жителів району !  У газеті «Відродження» та на сайті Брусилівської селищної ради  в розділі «Регуляторна політика» (https://brusylivska-gromada.gov.ua ) буде оприлюднений проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження  тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті № 1 у смт Брусилів «вул. Весняна-Лікарня»».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків» п 1.1 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків» п.1.1 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки підготовлено згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. №308 із змінами.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» підготовлено згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 № 308 із змінами.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків »  п.1.3 Єдиний податок

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків» підготовлено згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 № 308 із змінами.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюються проєкти рішень Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок  та пільг із сплати місцевих податків» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» в мережі Інтернет за адресою: brusylivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» з аналізом регуляторного впливу.