УВАГА ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.

09:42 01.10.2019

Житомирські громади в державному бюджеті. На освіту та медицину менше, а на дороги більше

Уряд оприлюднив проєкт державного бюджету України. Сергій Продоус, радник з місцевих фінансів Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», проаналізував показники кошторису країни, в які стосуються об’єднаних громад Житомирщини.

14:31 27.09.2019

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР В БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ!

Звертаємо Вашу увагу, що з введенням в дію Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» (Закон №417) жителям надано право самостійно вибирати форму управління своїм будинком, прийнявши спільне рішення співвласниками будинку.

17:36 25.09.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: хто такі присяжні, як ними стати та які справи розглядаються за їх участю?

Статтею 124 Конституції України визначено, що народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через присяжних. Хто такі присяжні?

17:24 25.09.2019

Про моніторинг  громадян, що  перебувають на соціальному квартирному обліку  Брусилівської  селищної ради

Відповідно до положень Житлового Кодексу Української РСР, Основ житлового законодавства союзу РСР і Союзних республік,  Закону України «Про житловий фонд соціальногопризначення», постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 23.07.2008 № 682 «Деякіпитанняреалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», виконавчий комітетБрусилівської селищної ради щорічно у ІV кварталі проводить моніторингг ромадян, що перебувають на соціальному квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, під час якої перевіряються облікові дані громадян.

13:15 20.09.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про перереєстрацію  громадян, що  перебувають на квартирному обліку Брусилівської селищної ради

Відповідно до положень Житлового Кодексу Української РСР, Основ житлового законодавства союзу РСР і Союзних республік, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. N 470, виконавчий комітет Брусилівської селищної ради щорічно у ІV кварталі проводить перереєстрацію громадян, що перебувають на квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, під час якої перевіряються облікові дані громадян.

13:11 20.09.2019

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ В БРУСИЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ!

На виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 04.09.2019р№965 «Про  проведення на території Брусилівської селищної ради інвентаризації списків осіб, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та моніторингу сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку»  в період з  01 жовтня по 31 грудня 2019 року на території населених пунктів селищної ради буде проводитись інвентаризація  списків осіб, перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, як таких, що потребують поліпшення житлових умов та соціального захисту. Всім, хто перебуває на квартирному обліку, на раніше вказані адреси місця проживання будуть надіслані  повідомлення про перереєстрацію чи моніторинг. Прохання до всіх громадянам, які перебувають на квартирних обліках, в найкоротше можливий термін – жовтень, листопад 2019 року, але не пізніше 31 грудня 2019 року подати до відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення  та екології селищної ради (12601 смт.Брусилів вул. Митрополита Іларіона,50) необхідний пакет документів. Довідки за телефоном 30335 Стаднюк Наталія Олександрівна.

13:06 20.09.2019

Булінг в дитячому середовищі

У рамках Тижня протидії булінгу, працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради, спільно з працівниками Брусилівського ВП у Брусилівському ліцеї № 1 імені І.І.Огієнка, Брусилівському ліцеї імені Г.О.Готовчиця, Лазарівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» були проведені бесіди з елементами тренінгу на тему «Протидія булінгу у дитячому середовищі».

12:59 20.09.2019

Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного посягання на її честь і гідність

Нинішній рік став переломним у боротьбі проти цькування – 19 січня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Він спрямований на те, щоб комплексно впливати на проблему дитячої жорстокості в Україні.

13:08 19.09.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

13:01 19.09.2019