За підтримки EU4Business у Вінниці проведуть хакатон для бізнесу «Ринок праці в умовах війни»

ГО «Вдоскональ себе» запрошує до участі в хакатоні представників малого та середнього бізнесу. У Вінниці 16 червня буде проведений хакатон «Ринок праці в умовах війни», який відбудеться в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Безбар'єрне робоче середовище є необхідністю для забезпечення рівного доступу до роботи для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Війна змінює наші реалії щожня. Тому пропонуємо спільно попрацювати над покращенням потенціалу для зі створення інклюзивності робочих місць, включаючи фізичну доступність офісів, адаптацію робочих процесів та використання технологій для підтримки інклюзії.

STOP КОРУПЦІЯ!

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців  від транспортної компанії «Грузар»

Транспортна компанія «Грузар» працює в Україні з 2012 року. З 2022 року допомагає людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну, та активно співпрацює з громадськими організаціями та ЗСУ.

Добрі справи не залишаються непоміченими

Брусилівська селищна рада висловлює щиру вдячність Марині Янчук за наданий посадковий матеріал для благоустрою нового інтерактивного простору «Час на себе».

У Брусилові відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Огієнкові дзвони”

30 травня 2024 року у Брусилові відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс української національно-патріотичної та духовної пісні «Огієнкові дзвони». Організаторами фестивалю-конкурсу є управління культури та туризму Житомирської ОДА, обласний центр народної творчості Житомирської обласної ради, Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка та Брусилівська селищна рада.