Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту

У січні 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

09:33 12.09.2019

Звернення до громадян, юридичних осіб всіх форм власності, підприємців, які не уклали договір на вивезення побутових відходів

З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Про це йдеться у статті 32 Закону України “Про відходи”, до якої був доданий відповідний пункт ще у 2012 році.    У липні 2017 року Міністерство екології та природних ресурсів України закінчило роботу над “Національною стратегією поводження із відходами”, в якій детально описано проблему поводження зі сміттям та заходи для її вирішення. Згідно із Законом “Про відходи”, “оброблення (перероблення) відходів – це здійснення будь-яких технологічних операцій, пов’язаних із зміною фізичних, хімічних і біологічних властивостей відходів, з метою підготовки їх до екологічно безпечного зберігання, перевезення, утилізації чи видалення”.

16:41 11.09.2019

Звернення до мешканців Брусилівської громади

Суха вітряна погода негативно впливає на ситуацію з пожежами. Щодоби до чьотирьох виїздів здійснюють рятувальники ДСНС на ліквідацію пожеж та їх наслідків. В основному до займань призводить недотримання громадянами правил пожежної безпеки на присадибних ділянках, під час використання відкритого вогню, спалювання сміття, сухостою на відкритій території, і як наслідок – перекидання вогню на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси сухого корму. Створюється загроза екосистемам. Необачні громадяни отримують травми, несумісні з життям.

17:46 10.09.2019

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ: ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТ?

Патронатом над дитиною у сімейному праві називається тимчасовий догляд виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

12:47 10.09.2019

Суха трава і листя. Чому їх не можна спалювати?

Цьогорічна осінь радує нас теплою та сухою погодою. Разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою, опалого листя. Це стало справжнім лихом як для нашого селища, так і для громади в цілому. Сухі трава та листя легко займаються від сірника або цигарки.  В пік осіннього спалювання повітря стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Невже так і має бути?     Шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна. На превеликий жаль, мешканці населених пунктів рідко надають цьому ваги.

10:43 10.09.2019

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ В БРУСИЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ!

На виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 04.09.2019р№965 «Про  проведення на території Брусилівської селищної ради інвентаризації списків осіб, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та моніторингу сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку»  в період з  01 жовтня по 31 грудня 2019 року на території населених пунктів селищної ради буде проводитись інвентаризація  списків осіб, перереєстрацію громадян, що перебувають на квартирному обліку та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, як таких, що потребують поліпшення житлових умов та соціального захисту. Всім, хто перебуває на квартирному обліку, на раніше вказані адреси місця проживання будуть надіслані  повідомлення про перереєстрацію чи моніторинг( додаються).           Прохання до всіх громадянам, які перебувають на квартирних обліках, в найкоротше можливий термін – жовтень, листопад 2019 року, але не пізніше 31 грудня 2019 року подати до відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення  та екології селищної ради (12601 смт.Брусилів вул. Митрополита Іларіона,50) необхідний пакет документів. Довідки за телефоном 30335 Стаднюк Наталія Олександрівна.

10:51 09.09.2019

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ТА ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ!

Повідомляємо, що спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території Житомирської області, планують проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

15:08 06.09.2019

З початку року підприємства-боржники області повернули своїм працівникам понад 4 мільйони невиплачених коштів

Станом на початок вересня дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та ДП «Поліськгеодезкартографія» очолили антирейтинг найбільших боржників Житомирщини з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Заборгованість кожним з цих підприємств перед своїми працівниками сягнула за  мільйон гривень.

10:11 05.09.2019