Брусилівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається з приводу дотримання вимог безпеки при користуванні електричними гірляндами та піротехнічними виробами

Наближаються довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята, і вже зовсім недалеко загадкова Новорічна ніч, яка, на жаль, дуже часто приносить не лише радість в оселі жителів, а й смуток. Новорічні свята зазвичай проходять під яскраво оформлені електричними гірляндами ялинки, вибухи петард, хлопавок і конфеті, у сяйві яскравих ракет, іскор від бенгальських вогнів, милуючи око не тільки дітвори, а й дорослих. Іноді необережне поводження тягне за собою страшні наслідки, які викликанні використанням різного роду піротехнічних виробів та електричних гірлянд.

11:55 19.12.2019

Відбулася 39 сесія селищної ради

На черговій сесії Брусилівської селищної ради затверджено бюджет на 2020 рік, затверджено Програми в різних галузях діяльності ОТГ та інші питання. Всього на зібранні розглянуто 50 питань.

17:29 18.12.2019

СТОСОВНО ЗАПОБІГАННЯ ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У 2020 РОЦІ

Виконавчим комітетом селищної ради 04.12.2019р. прийнято рішення «Про затвердження Заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Брусилівської селищної ради у 2020 році». Даним рішенням затверджено цілий ряд конкретних заходів, одним із яких є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації щодо пропаганди безпечної поведінки на воді, перебування на льоду, розміщення корисних порад з правилами безпечного відпочинку тощо.

16:27 16.12.2019

Профілактична акція «16 днів проти насильства»

Щороку з 25 листопада по 10 грудня на території Брусилівської селищної ради проходить профілактична акція «16 днів проти насильства». В рамках  акції відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради спільно зі службою у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, соціальними педагогами та психологами навчальних закладів   проведено ряд заходів для учнів. Зокрема, діти отримали інформації про те, як   попередити насилля в шкільному середовищі, які бувають види насилля. Їм були роздані листівки та буклети.  Заходами було охоплено 256 осіб  учнівської молоді, серед яких були діти із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО/ООС,  внутрішньо переміщених сімей, вихованці дитячих будинків сімейного типу, діти, які проживають у прийомних сім’ях та перебувають під опікою.

16:49 13.12.2019

Зустріч учасників, які брали участь в проведенні заходів по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в Брусилові, біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії» на традиційну зустріч зібралися жителі Брусилівщини, які брали участь в проведенні заходів по ліквідації страшних наслідків чорнобильської катастрофи у 1986-1989 роках. Боляче усвідомлювати, що через «мирний» атом з кожним роком зменшується кількість безпосередніх учасників тих трагічних для України подій, хвороби підкошують здоров’я і ліквідаторів, і постраждалих від Чорнобильського лиха, і тих, хто народився далеко від радіаційної зони.

16:15 13.12.2019

Всеукраїнський тиждень права

З метою підвищення обізнаності громадян щодо прав людини та механізмів їх реалізації та захисту, в рамках проведення  Всеукраїнського тижня права, начальником відділу юридичного забезпечення селищної ради Людмилою Лужних та відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради Марією Шарамко проведено годину спілкування з працівниками ТОВ «Фабрика Папірус» на теми прийняття та оформлення спадкового майна, приватизації земельних ділянок, виготовлення правовстановлюючих документів та нерухоме майно, додаткової оплачуваної відпустки одинокій матері, стягнення заборгованості по аліментах, виїзду дітей за кордон без дозволу одного з батьків, позбавлення батьківських прав одного з батьків.

16:03 13.12.2019

Всеукраїнський тиждень права

З метою підвищення обізнаності громадян щодо прав людини та механізмів їх реалізації та захисту, порядку надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги, начальником відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» Юрієм Ободзінським спільно з начальником відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради Марією Шарамко проведено годину спілкування з фахівцями з соціальної роботи, фахівцями з реабілітації, соціальними робітниками.

09:53 13.12.2019