Для підтримки найбільш вразливих верств населення

В ці дні жителі Брусилівської громади - громадяни віком 80 років і старше, громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на соціальному обслуговуванні у КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради отримали  продуктові набори. В період карантину, поширення коронавірусної інфекції це вагома, дієва і важлива  підтримка найбільш вразливих верств населення у вигляді благодійної допомоги спільного проєкту Мінсоцполітики України з відповідальним бізнесом, а саме, з Національною мережею продуктових магазинів АТБ. Старенькі дякують.

13:30 21.04.2020

Пенсійний фонд України задля убезпечення населення в умовах карантину закликає максимально користуватись послугами дистанційно

Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до сервісних ценртів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

14:23 17.04.2020

Про підвищення  пенсій з 1 квітня 2020 року особам, яким виповнилося  80 років і більше

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, інших доплат до пенсій, не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік – 9 205 гривень, встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 гривень.

13:13 17.04.2020

Рятувальники Брусилівщини закликають громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях!

З початку року на Житомирщині сталося вже 974 займання сухої трави на загальній площі 2142 га, 3 людини загинуло. За останню добу в області виникло 25 пожеж в екосистемах загальною площею 63 га.

14:05 16.04.2020

17:23 15.04.2020

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Брусилівська селищна рада іще раз звертає Вашу увагу, що 17 березня 2020 року прийнято Закон України № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП) доповнено статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей), диспозицією якої охоплюються наступні дії (бездіяльність) - порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

13:52 07.04.2020

Шановні жителі Брусилівської громади!

Інформуємо, що 8 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до до постанови від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

10:04 07.04.2020