83% опитаних українців вважають безбар'єрність новою цінністю для суспільства – результати дослідження

Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження громадської думки щодо питань безбар’єрності. Його провів Центр соціальних змін та поведінкової економіки за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Експертної ради з комунікацій безбар’єрності.

Служба у справах дітей інформує

У правовій системі України існують чіткі правила та норми щодо відповідальності неповнолітніми за керування транспортними засобами, такими як автомобілі, скутери та мопеди. Основні аспекти, які регулюють це питання: