19 квітня у Брусилові відбувся концерт Оксани Пекун

Оксана Пекун - співачка і телеведуча, народна артистка України, людина з активною життєвою позицією, співачка, що постійно самовдосконалюється, готує нові музичні дарунки своїм шанувальникам, усім любителям наймелодійнішої у світі української пісні.

Про застосування пестицидів та агрохімікатів

Житомирське районне управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що протягом останніх років почастішали випадки звернень громадян на незадовільні умови проживання, пошкодження рослин та садів, загибель бджіл тощо внаслідок безконтрольного використання та обробку посівів сільськогосподарських культур хімічними засобами захисту рослин та агрохімікатами.

Презентація FPV-дронів від Благодійної організації "Збережемо Єдність"

17 квітня 2024 року після завершення пленарного засідання  чергової сесії селищної ради,  керівник Благодійної організації  «Збережемо Єдність» Євтушенко О. В. презентував депутатам селищної ради, старостам та керівникам структурних підрозділів FPV-дрони, які виготовляє, випробовує та передає  Збройним Силам України команда благодійної організації.  У наш час дрони змінють хід війни, нищать ворога і наближають  Перемогу! За результатами презентації було оголошено збір коштів на дрони. Перший внесок зробили депутати Боровий Павло Степанович,  Комарівський Віктор Миколайович та Дмитрієва Ліліана Вячеславівна. Дякуємо команді БО «Збережемо Єдність» та небайдужим людям!

Куди звертатися жертвам домашнього насильства?

Міністерство соціальної політики створило новий інструмент протидії домашньому насильству – дашборд «гарячих ліній» спеціалізованих центрів надання допомоги. На інформаційній панелі зібрані контакти наявних «гарячих ліній» спеціалізованих центрів та служб у регіонах і територіальних громадах, які надають послуги постраждалим від домашнього насильства.

Юні таланти громади на обласному конкурсі "Кришталеві нотки"

Юні таланти, Брусилівського ліцею імені Г.О.Готовчиця, ансамбль "Козачата", прийняв участь в обласному конкурсі "Кришталеві нотки". В  номінації  "Естрадний спів" (вокальні ансамблі) "Козачата" посіли 3 місце. В номінації "Естрадний спів " (солісти) Бабінчук Маргарита посіла 3 місце. Майже 400 юних співаків із 21 громади Житомирщини демонстрували свою вокальну майстерність в обласному фестивалі-конкурсі «Кришталеві нотки».