Увага!

Шановні мешканці Брусилівського району, які втратили роботу та вирішили звернутися по допомогу до служби зайнятості!

15:55 30.04.2020

У 2020 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про День охорони праці», щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги - коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.   Визнаючи масштабний виклик, який постав перед урядами, роботодавцями, працівниками та суспільством усіх країн світу щодо боротьби з пандемією COVID-19, Міжнародна організація праці закликала 28 квітня, у Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі, провести заходи під гаслом – «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

09:27 28.04.2020

Про надання допомоги

Внаслідок масштабних лісових пожеж в Овруцькому районі найбільше постраждали села Магдин, Острови, Личмани та Нижня Рудня. Багато людей залишились без даху над  головою, без речей та засобів  для існування.

12:14 27.04.2020

Запали свічку пам’яті…

Шановні земляки, 26 квітня  в нашій країні і по всьому світу буде відзначатись 34-а річниця, яка віддаляє нас від Чорнобильської катастрофи.   Але пам'ять про безсмертний подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, які віддали своє здоров’я, а багато хто й життя, не проливши при цьому жодної краплини чужої крові, не згасне в наших серцях.    Враховуючи факт та умови карантину в нашій країні, пропоную всім небайдужим до подвигу ліквідаторів Чорнобильської катастрофи приєднатись до всесвітньої акції «Запали свічку пам'яті» і запалити вдома свічку пам'яті і виставити її на вікно, а 26 квітня знайти можливість покласти квіти до пам'ятника «Жертвам Чорнобильської трагедії», який розміщений біля Центру зайнятості, у зручний для кожного час. У наших серцях, у серцях прийдешніх поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем. Схилімо голови, вклонімся їм низько… А всім нам бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, щастя і злагоди у наших родинах, мирного неба над Україною.

15:01 24.04.2020

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, Фонду Ріната Ахметова та Асоціації анестезіологів України

Оглядовий серіал про те, як працюють апарати штучної вентиляції легень. Відеоінструкції підготував Денис Сурков, завідуючий відділом анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених обласної клінічної лікарні Дніпра, доктор медичних наук, викладач кафедри медицини катастроф і військової медицини Дніпропетровської медакадемії МОЗ України.https://osvita.diia.gov.ua/courses/covid19-ventilator

14:48 24.04.2020

Спільна співпраця

Працівниками  Брусилівського ВП спільно з службою у справах дітей Брусилівської селищної ради    та  КУ «ЦСП» Брусилівської селищної ради  проведено профілактичний рейд.

14:21 24.04.2020

Спадковий договір

До Брусилівського бюро правової допомоги звернувся громадянин Петро Іванченко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, – прим. автора). Чоловіка цікавило, що таке спадковий договір та як його оформити? Консультацію з цього питання надалав фахівець Брусилівського бюро правової допомоги.

12:28 22.04.2020