Всеукраїнський тренінг об’єднує творчих дітей…

З метою соціальної адаптації дітей з інвалідністю, залучення їх до народної творчості і подолання їх психологічного бар’єру шляхом розкриття та висвітлення в них творчих здібностей, в санаторії «Тетерів» поблизу Коростишева Житомирської області 17-19 жовтня був проведений Всеукраїнський тренінг з прикладного мистецтва для  дітей з обмеженими можливостями та для дітей,  які проживають на забруднених територіях.

16:26 25.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТА ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області про оголошення конкурсу  з відбору суб’єкта оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки об’єкту малої приватизації комунальної форми власності.

11:18 25.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ В КОРИСТУВАННЯ МАЙНО НА УМОВАХ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ІНДИВІДУАЛЬНО ВИЗНАЧЕНОГО (НЕРУХОМОГО) МАЙНА

Брусилівська  селищна рада повідомляє, що рішенням 37 сесії 7 скликання селищної ради від 23.10.2019р. «Про оголошення про намір передати в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна» вирішено оголосити  про намір передати в користування майно на умовах договору оренди індивідуально визначеного(нерухомого) майна:

11:18 25.10.2019

У Станишівській ОТГ на Житомирщині відкрився новозбудований центр надання адміністративних послуг

24 жовтня у Станишівській ОТГ Житомирської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відкрився новий ЦНАП. Центр розташований на першому поверсі двоповерхової будівлі Станишівської сільської ради. При плануванні будівництва експертами Програми «U-LEAD з Європою» був розроблений дизайн-проект відкритого простору ЦНАП, який реалізували у громаді.

17:21 24.10.2019

Фантазуємо та прогнозуємо

Під таким меседжем пройшло профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу для одинадцятикласників Брусилівського ліцею №1 ім. І. І. Огієнка. Приємно, що частина учнів визначилися з своїми професійними планами, але є такі, які досі стоять на роздоріжжі. Тому  за допомогою інтерактивних вправ майбутні випускники вивчали свої сильні та слабкі сторони, фантазували  та прогнозували своє  професійне майбутнє, а також ділилися проблемами, які виникають при виборі професійного шляху. І одна з них, як переконати батьків, що вони не хочуть  обирати ту професію, яку їм радять батьки. Тому порада для батьків і випускників: скористайтеся одним із сучасних інструментів для вибору професії – пройдіть профорієнтаційне тестування для уточнення своїх професійних уподобань, а для декого і вибору своєї професійної сфери, наприклад, за допомогою консультаційної мережі «Моя професія» Державної служби зайнятості та отримайте консультації у шкільних психологів  чи профконсультантів служби зайнятості.

17:02 24.10.2019

Перший результат

Нам гарно і весело разом .Ми продовжуємо заняття гуртка креативного рукоділля"Творчі витребеньки. Шила та порола."Сьогодні ми завершили роботу по виготовленню креативної підставки з джинсу під чашку. На фото найактивніші учасники гуртка.

11:21 23.10.2019

Семінар для фахівців із соціальної роботи

11 жовтня 2019 року відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проведено семінар-нараду з фахівцями із соціальної роботи щодо вдосконалення форм та методів соціальної роботи з різними категоріями населення та покращення надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, соціальних послуг. В нараді взяли участь начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді Людмила Мельник та фахівець із соціальної роботи І категорії  апарату КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Наталія Алфіменкова.

17:42 22.10.2019