Наші народні фольклорні колективи на фестивалі «Купальське сонце 2024»

22 червня народний фольклорний колектив «Калина» Брусилівського СБК  та фольклорно-етнографічний колектив «Здвижаночка» Покришівського СБК  прийняв участь у фестивалі «Купальське сонце 2024», який проходив в с. Грузьке, Фастівського р-н., Київської області. Ініціаторами фестивалю була громадська організація «Веселі куркулі» серед яких були і наші земляки Іван та Данило Решта, заслужені майстри народного мистецтва України. Щира подяка організаторам та всім причетним, яким вдалося створити фестиваль на який хочеться повертатись.

Відбулося прощання з Героєм

22 червня у селі Хомутець прощалися із загиблим Героєм Захарченком Василем Олександровичем 10.04.1966 р.н., який загинув 05 червня 2024 року біля населеного пункту Уманське Покровського району Донецької області, захищаючи нашу країну.

Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради

21 червня 2024 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради, в якому взяли участь внутрішньо переміщені особи, представники ГО «Молодіжний рух «Будь вільний», Брусилівського відділу Житомирської філії Житомирського обласного центру зайнятості, КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, КНП «ЦПМСД» Брусилівської селищної ради та відділів Брусилівської селищної ради.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року. Вшанування пам'яті жертв війни є надзвичайно важливою та обов'язковою складовою суспільного життя в Україні. Україна віддавала велику жертву під час різних війн у своїй історії, і вшанування пам'яті тих, хто положив своє життя на вівтарі боротьби за незалежність та свободу країни, є нашим моральним обов'язком.

Ми працюємо, щоб допомагати тим,  хто цього потребує!

Ми працюємо, щоб допомагати тим, хто цього потребує!

Саме під таким девізом працює  Благодійний фонд «Право на захист», який є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Фонд також докладає значних зусиль для об´єднання усіх членів команди для досягнення спільної мети — безпечного та гідного життя в Україні.

ХОЛЕРА: ЩО СЛІД ЗНАТИ

Холера – небезпечне інфекційне захворювання. Людина може захворіти після вживання води чи їжі, зараженої бактерією Vibrio cholerae.