Відкрито дитячий простір

 Відбулося урочисте відкриття дружнього простору для дітей. Проєкт реалізований благодійною організацією Благодійний фонд "РОКАДА", який є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).

Методичні рекомендації, щодо проведення заходів при підозрі отруєння бджіл пестицидами

  З метою впорядкування та узгодження дій при підозрі отруєння бджіл, під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами, Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області рекомендує проводити наступні заходи:

Тимчасова допомога на дітей, які залишились без батьківського піклування – «Дитина не одна»

 Через повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України, яке триває понад два роки,  гостро стоїть  питання захисту та підтримки дітей, які залишились без батьківського піклування. 

«РАЗОМ РЯТУЄМО ЖИТТЯ»: ПРОФІЛАКТИКА КОРУ В БРУСИЛОВІ

 Фахівці   Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб відвідали Брусилів.  Візит  відбувся в межах проекту «Разом рятуємо життя» і мав на меті покращити обізнаність мешканців громади про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

ВСЕ ПРО ПАНДЕМІЧНИЙ ГРИП

 Грип (Grippus, Influenza) - гостре інфекційне захворювання з аерозольним (повітряно-краплинним) шляхом передачі збудника, яке характеризується коротким інкубаційним періодом  (від 10-12 годин до 7 діб), масовим поширенням, лихоманкою, симптомами інтоксикації та враженням респіраторних шляхів з великою частотою виникнення ускладнень.

Кроки для зменшення тривоги

 Сьогодні в рубриці «Поради від психолога» ми поговоримо про тривогу - що це таке? Що погіршує стан? Як ми можемо працювати з тривогою.  Тривога може бути неприємною, але не є небезпечною; це нормальна реакція на стресові ситуації. Проте у деяких випадках тривога може стати надмірною та перешкоджати у повсякденному функціонуванні.

Відкрито меморіальну дошку Олександру Гамернику, названо вулицю його імені та закладено парк «Сузір’я»

 Сьогодні, 2 квітня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя, Олександра Гамерника. Церемонія пройшла біля Брусилівського ліцею ім. Г. О. Готовчиця.