Реінтеграція дитини в сім’ю

Службою у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно із відділом соціальної роботи КУ «ЦСП» Брусилівської селищної ради було обговорено питання реформування діючої системи  інтернатних закладів, забезпечення прав дітей на території селищної ради та формування такої системи, яка забезпечить право дитини на проживання, догляд і виховання в сім'ї або умовах максимально наближених до сімейних форм виховання, надання дітям якісних соціальних, освітніх, медичних послуг.

10:39 17.06.2020

В рамках протидії торгівлі людьми

Майже у всіх країнах світу існує таке негативне протиправне явище, як торгівля людьми. Найбільше постраждалих від трудової та сексуальної експлуатації. Потерпілими є не тільки доросле населення, а й діти. Статистика невтішна. У групі ризику - безробітні особи, трудові мігранти, сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи,  діти-сироти, безпритульні особи, безхатченки та ін. Торгівля людьми - грубе порушення прав людини та злочин проти її гідності та свободи. Цій актуальній темі, а також питанням реалізації механізму перенаправлення та надання допомоги постраждалим особам від торгівлі людьми, була присвячена консультативна нарада із заступником селищного голови  Віктором Шкуратівським та керівниками служб і відділів Брусилівської селищної ради - освіти, соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я, у справах дітей, центру надання соціальних послуг. Її провела координатор Проєкту ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Регіональний компонент в Житомирській області»  Ірина Бабенко. Учасники наради були ознайомлені із законодавством України у сфері протидії торгівлі людьми та отримали рекомендації для формування політики у сфері протидії торгівлі людьми в громадах.

10:17 17.06.2020

КОНКУРС ВІДБУВСЯ!!!

З  метою розвитку ринкових відносин, ліквідації монополії у сфері надання житлово-комунальних послуг, на виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 06.05.2020р. №1231 (повний текст рішення виконкому розміщено в рубриці «Офіційні документи»),  16 червня 2020 року відбувся  конкурс по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Брусилівської селищної ради.

17:32 16.06.2020

Освітня міжнародна платформа Coursera

Набуття нових знань та навичок на освітніх платформах в інтернет-ресурсах – звичне явище. Відомо, що більшість освітніх платформ платні. На даний час для українських безробітних освітні платформи стають більш доступними, в тому числі міжнародні, такі як Coursera (https://www.coursera.org/).

11:29 15.06.2020

Фізичні особи-підприємці, які не мають найманої праці, отримали право на допомогу по частковому безробіттю

6 червня 2020 року набула чинності постанова Кабміну № 453, якою внесені зміни до Порядку надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. До Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ підприємці,  які працюють одноосібно вже надсилають пакети документів для отримання коштів, які допоможуть підприємцям зберегти робочі місця  та працівників. Вже зареєстровано 4 заяви на отримання фінансової допомоги через втрату доходів в період карантину.

15:15 12.06.2020

Порядок збільшення розміру аліментів

До відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» звернулася громадянка Іллєнко Надія ( прізвище змінено ) щодо порядку збільшення розміру аліментів на утримання дитини. В рамках заходів проекту «Я маю право!»  надано роз'яснення фахівцем відділу.

16:24 11.06.2020

Правила поведінки на воді в літній період

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

16:14 11.06.2020

Вебінар на тему «Послуга патронату: переваги та кроки запровадження»

Служба у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно з  служба у справах дітей Брусилівської районної державної адміністрації  взяли участь у  вебінарі на тему «Послуга патронату: переваги та кроки запровадження»  у форматі онлайн конференції на Фейсбук сторінці Міністерства соціальної політики.

16:05 11.06.2020

Завершено будівельні роботи на спорудженні Свято-Воскресенського храму

До свята Трійці будівельники закінчили будівництво Свято - Воскресенського храму в Брусилові. На верху споруди височіє  хрест із букетом квітів, що символізує закінчення основних будівельних робіт. Попереду накриття храму,  встановлення куполу та  проведення внутрішніх  робіт.

09:55 10.06.2020

Не допустимо пожеж в екосистемах!

Шановні мешканці Брусилівського району, щодня вогнеборці ліквідовують сотні пожеж у природних екосистемах, які завдають значної шкоди навколишньому середовищу та населенню. Так, з початку року показник загорянь на відкритій території вже перетнув позначку у 100 випадків.

16:24 05.06.2020