Завітайте до краєзнавчої світлиці у Яструбенці!

В умовах децентралізації галузь культури повинна стати невід’ємною частиною розвитку громади. Першочерговими завданнями є пропаганда художньої творчості, примноження народних традицій, звичаїв, обрядів, збереження культурної самобутності кожного села, селища.

11:05 11.03.2020

Схід села у Яструбенці

У Яструбенці відбувся схід села на якому звітувала виконуюча обов'язки старости Н. І. Луценко. У роботі зібрання взяли участь: голова Брусилівської районної ради Н. А. Рафальська, заступник Брусилівського селищного голови В. В. Шкуратівський та керівники окремих структурних підрозділів селищної ради. На сході села виступили аматори сцени Яструбеньківського сільського Будинку культури.

11:03 11.03.2020

Покладання квітів з нагоди 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка

10 березня 2020 року до пам'ятника Тарасу Шевченку, що в селищі Брусилів, відбулося покладання квітів керівниками району та селищної ради з нагоди 206 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

12:01 10.03.2020

БЛАГОУСТРІЙ:   НЕ СЛОВОМ,  А ДІЛОМ!

Ми вже й не помічаємо, як поволі перетворилися на людей, у яких невдоволення від оточуючого стало нормою. Ми радше готові невтомно висловлювати  негативні емоції, ніж побачити паростки чогось позитивного, доброго, світлого, яке відбувається навколо нас,  нерідко і без нашої допомоги.

09:16 10.03.2020

Учасники регіонального симпозіуму з питань туберкульозу в Брусилові

В рамках проведення 9-го регіонального симпозіуму з питань туберкульозу, який буде проходити в місті Київ 5-6 березня, вчора, 4 березня,   в Житомирській області побували з візитом зацікавлені учасники симпозіуму в складі 30 представників Міжнародної незалежної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF), керівників фтізітричних служб  з різних куточків планети. Вони ознайомились з діяльністю Житомирського протитуберкульозного диспансеру та проекту БФ «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF), а також здійснили поїздку до Брусилівської селищної ради, де їм заступником селищного голови Віктором Шкуратівським було презентовано практичний досвід Брусилівської селищної ради щодо лікування хворих на туберкульоз спільно з БФ «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF). На думку координатора медичної діяльності БФ «Лікарі без кордонів-Бельгія» (MSF) Олени Труш, участь місцевих громад  в лікуванні хворих на туберкульоз може і повинно бути частиною цього процесу, оскільки, туберкульоз включає в себе не тільки медичну, а  й соціальну та психологічну допомогу.  Сьогодні єдиного розуміння в Україні на національному рівні та досвіду інших країн, як і що може зробити ОТГ, поки що немає. Тож досвід Брусилівської селищної ради для них є дуже цінним. Віктор Шкуратівський також відповів на численні питання учасників зустрічі.

15:48 05.03.2020

Співпраця з військкоматом

У Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ представники Коростишівського ОМВК, Брусилівської райдержадміністрації та селищної ради орієнтували нещодавно безробітних на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

13:08 05.03.2020

О жінко, ти завжди прекрасна…

Напередодні  Міжнародного дня боротьби за права жінок і мир в Брусилівському селищному Будинку культури відбулися урочистості, на яких вітали жіноцтво Брусилівщини заступник Брусилівського селищного голови Віктор Шкуратівський  та заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Сергій Бакуменко.  «Українські жінки- найкращі в світі. Вашу ніжність, чарівність, мудрість і любов оспівують у музиці, поезії, живописі та в скульптурі. Від вас, шановні жінки, від  вашої ніжності, жіночності та вмінню знаходити компроміси залежить добробут і затишок у домі та на роботі, Кожна жінка це – подруга, порадниця, це ціла безодня різних емоцій: доброти, лагідності, щастя та любові»- звучало у  виступах  керівництва, у словах ведучих та читців, в піснях учасників святкового концерту. Щирими аплодисментами дякували глядачі школярам Брусилівського ліцею ім. Г.Готовчиця, гуртківцям селищного Будинку культури та ЦДЮТ «Мрія», аматорам Містечківського і Биківського сільських клубів, Водотиївського сільського та Брусилівського селищного Будинків культури, аматорам Ставищенської сільської ради за прекрасний концерт. Святкового настрою додала  і виставка творчих робіт Тетяни Лаворчук і Тетяни Павлюк. Справді, наші жінки дуже творчі особистості, в яких поєдналося все прекрасне, добре, чисте, і ми щиро дякуємо всім чоловікам  за теплі слова, за вашу постійну увагу до жінки, за любов і повагу.

11:59 05.03.2020

Кредити підприємцям

04 березня  2020 року  в приміщенні Брусилівської райдержадміністрації на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 року №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» відбулася нарада, ініційована районною службою зайнятості,  за участі роботодавців  району, керуючих банків-учасників Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %»- АТ « «Ощадбанк» та ПАТ «КБ «Приватбанк»,  директора Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

09:42 05.03.2020

Про серію просвітницьких відео

Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для статусів, що зокрема торкається таких тем:

11:03 04.03.2020